Koncerty

 

Kromě divadla, filmu a televize se Petr věnuje také koncertní činnosti. 

Spolupracoval s Pardubickou komorní filharmonií v rámci hudebního festivalu Smetanova Litomyšl a Českým národním symfonickým orchestrem.

V současnosti ho můžete vidět, ale hlavně slyšet v doprovodu Smíchovské komorní filharmonie při pravidelných koncertech pro Nadační fond Slunce nebo s komornějšími sestavami  Jakub Šafr Trio,  Swing Triem Avalon či klavíristou Jakubem Přibylem po celé republice, ale i v zahraničí.

Jako host vystupuje s pop-rockovým orchestrem Regioband Stanislava Horáka.

Mezi jeho projekty patří tematické koncerty: Koncert v barvách SeMaForu, Klasika muzikálu 60. – 70. let, Ježek na SeMaForu, Swingová procházka, …co neodnesl čas… 

Ve svém rodném městě založil tradici Jarních jazzových koncertů. V roce 2018 se uskuteční již 10. ročník. Během této doby se s ním na jevišti vystřídala celá řada vzácných hostů – Stanislav Zindulka, Karel Štědrý, Jiří Štědroň, Michal Malátný, David Kraus, Felix a Anička Slováčkovi, Yvonne Přenosilová, Dáša Zázvůrková, Bára Smejkalová nebo dívčí semaforské trio SeMaFor Girls. V letošním roce se diváci mohou těšit na báječnou Radku Fišarovou.

Společným jmenovatelem všech koncertů je skvělá muzika, nadšení a dobrá nálada. 

Pořádáte-li i vy ve vašem městě či kulturním domě akci, kde bychom neměli chybět, neváhejte nás kontaktovat. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed